Co jeść, by spowolnić proces starzenia się?

Zdrowa dieta ma istotny wpływ na stan naszego zdrowia oraz na nasz wygląd. Co powinniśmy jeść, by możliwie jak najdłużej cieszyć się dobrą formą i młodym wyglądem?

Dieta, która ma skutecznie spowolnić proces starzenia się, powinna uwzględniać obecność większej ilości owoców i warzyw. Spore zmiany możemy też osiągnąć poprzez włączenie do menu tych dodatków, które w szczególny sposób będą nas wspierać w walce o przedłużenie młodości. Oliwa z oliwek extra virgin, uznawana za jedno z najlepszych źródeł tłuszczów i przeciwutleniaczy, będzie dla każdego z nas cennym wsparciem. Menu na młody wygląd powinno też uwzględniać obecność gorzkiej czekolady. Warto też docenić siemię lniane, które nie tylko ułatwia odchudzanie, ale też walkę ze złym cholesterolem.

Cennym dodatkiem dla każdego, kto chce spowolnić proces starzenia się, będzie też zielona herbata. Znajdują się w niej silne przeciwutleniacze, dzięki czemu możemy dłużej cieszyć się młodym wyglądem, a jednocześnie wspierać swoje serce i kontrolować poziom cholesterolu we krwi.